GLORIA HOTELS & RESORTS'DE KUTLAMALAR BAŞLADI!

Ekim ayından başlayarak 2017 yılı boyunca, 20. Yıl kutlamaları çerçevesinde, golf ve gastoronomiyi buluşturan birçok özel etkinlik gerçekleşecek.

1 Ocak 2017

DAVID EDWARDS - GOLF TRICK SHOW

David Edwards'dan New Year Golf Trick Show, yeni yıla eğlenceli bir başlangıç yapmak için hazırlanan, 2017'nin ilk etkinliği.

11 - 18 Şubat 2017

GLORIA 20. YIL TURNUVASI ve GOLF & GASTROMONİ HAFTASI

Gloria 20. Yıl Turnuvası ve Golf & Gastronomi Haftası, 20 yıl boyunca Gloria Hotels & Resorts'le olan misafirlere özel olarak hazırlanmış, 11-18 Şubat 2017 tarihlerinde gerçekleşecek, golf ve gastronomiyi buluşturan özel bir etkinlik. Gloria 20. Yıl Turnuvası ve Golf & Gastronomi Haftası için hazırlanan özel paketler ile etkinliğe katılmak mümkün.

17 - 24 Nisan 2017

TURKISH AIRLINES EUROPEAN CHALLENGE TOUR

Turkish Airlines European Challenge Tour'u Nisan 2017'de New Course sahasında gerçekleştirecek olan Gloria, turnuvaya arka arkaya üçüncü defa ev sahipliği yapıyor. Geleceği parlak genç golfçüler, yeteneklerini ispatlayabilmek için Gloria'nın sahalarında gerçeleşecek turnuvada yerini alacak.

13 - 20 Mayıs 2017

NURI OZALTIN GLORIA  PRO AM TURNUVASI ve 20. YIL KUTLAMASI

Avrupa genelinde 50 takım ve Avrupa'nın önde gelen profesyonel golfçülerinin katılımıyla Mayıs 2017´de gerçekleşecek etkinliğe katılacak olan misafirler, mükemmel bir golf deneyiminin yanı sıra, dünyanın en iyi mutfaklarından farklı lezzetlerin sunulduğu, üç otelin bünyesinde yer alan 23 görkemli restoranda, Gloria'nın misafirperverliğini keşfetme şansını yakalayacak.

Fiyat ve etkinlik bilgisi için earici@gloria.com.tr adresi üzerinden Esra Arıcı'ya ulaşabilirsiniz.NURI OZALTIN GLORIA PRO AM TURNUVASI

TURNUVA PROGRAMI

 • 13 Mayıs, Cumartesi Turnuva katılımcıları ve misafirler Gloria Serenity Resort'e giriş yapacak
 • 14 Mayıs, Pazar Texas Scramble Team etkinliği. Gloria Golf Club'ta gerçekleşecek olan etkinlik, BBQ parti ve ödüllerin dağıtımı ile devam edecek.
 • 15 Mayıs, Pazartesi Nuri Ozaltin Gloria 20 Year Pro-Am turnuvası 1. round'u - Gloria Old ve New Course sahalarında gerçekleşecek.
 • 16 Mayıs, Salı Nuri Ozaltin Gloria 20 Year Pro-Am turnuvası 2. round'u - Gloria Old ve New Course sahalarında gerçekleşecek. Etkinlik, ödül töreni ve akşam yemeği ile devam edecek.
 • 17 Mayıs, Çarşamba Boş gün
 • 18 Mayıs, Perşembe Nuri Ozaltin Gloria 20 Year Pro-Am turnuvası 3. round'u - Gloria Old ve New Course sahalarında gerçekleşecek.
 • 19 Mayıs, Cuma Nuri Ozaltin Gloria 20 Year Pro-Am turnuvası final round'u - Gloria Old ve New Course sahalarında gerçekleşecek. Etkinlik, ödül töreni, akşam yemeği ve parti ile devam edecek.
 • 20 Mayıs, Cumartesi Turnuva katılımcıları ve misafirler Gloria Serenity Resort'ten çıkış yapacak.

Etkinlik bilgisi için dclare@gloria.com.tr adresi üzerinden David Clare'e ulaşabilirsiniz.

GLORIA LADIES OPEN

Gloria Ladies Open turnuvası (23-30 Nisan, 2017), Gloria New Course ve Gloria Old Course'ta oyananacak olan beş round'dan oluşuyor. Turnuvaya katılacak olan golfçüler, 2 round'da çiftler, 3 round'da bireysel olarak Stableford formatında yarışacak.

Katılımcıları, dolu dolu bir golf deneyiminin yanı sıra, turnuva süresince devam edecek olan, akşam yemeği ve ödül töreni organizasyonları, spa uygulamarında %20 indirim avantajı ve özel turnuva hediyesi bekliyor olacak.

Gloria Ladies Open Programı

 • 23 Nisan 2017, Pazar: Turnuva katılımcılarının Gloria Serenity Resort'e girişi ve Hoşgeldiniz kokteyli
 • 24 Nisan 2017, Pazartesi: Çiftler Stableford Turnuvası - Gloria New Course'da gerçekleşecek.
 • 25 Nisan 2017, Salı: Çiftler Stableford Turnuvası - Gloria Old Course'da gerçekleşecek. Turnuva sonrası ödül töreni ve Gourmet Dinner akşam yemeği.
 • 26 Nisan 2017, Çarşamba: Boş gün. Gloria Verde Course'te 9 delik oyun, yoga, pilates ya da spa alternatifi.
 • 27 Nisan 2017, Perşembe: Gloria New Course'da bireysel katılımlı turnuva
 • 28 Nisan 2017, Cuma: Gloria Old Course'da bireysel katıılımlı turnuva
 • 29 Nisan 2017, Cumartesi: Gloria New Course'da final turnuvası, ödül töreni, akşam yemeği ve parti.
 • 30 Nisan 2017, Pazar: Turnuva katılımcılarının Gloria Serenity Resort'den ayrılışı.

Etkinlik bilgisi için earici@gloria.com.tr adresi üzerinden Esra Arıcı'ya ulaşabilirsiniz.